Налокітники
Питання та відповіді
- Готівка (в магазинах);
- Безготівковий розрахунок;
- Післяплата на поштовому відділенні;
- Оплата за допомогою картки Visa або Mastercard, сервісу LiqPay або терміналу Приватбанку;
- Оплата за допомогою Приват24.
Доставка замовлення в межах України здійснюється через транспортну компанію «Нова Пошта». З адресами представництв компанії у Вашому місті ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: Адреси представництв. Можливе відправлення замовлень іншими транспортними компаніями, які для Вас є прийнятними.
Відправлення товару здійснюється протягом 1-2 робочих днів після підтвердження замовлення. Доставка по місту Одеса здійснюється кур'єром з 12:00 до 19:00. Терміни доставки в Україні залежать від термінів доставки компаній перевізників. Замовлення, оформлені у вихідні або святкові дні, обробляються та надсилаються на початку робочого тижня або на наступний робочий день.
В Україні доставка здійснюється при замовленні товару на суму від 200 грн. Вартість доставки розраховується індивідуально для кожного замовлення, виходячи з його ваги, регіону та способу доставки. Доставка замовлення здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки по місту Одеса:
- до 5 кг – 70 грн.
- від 5 кг – 100 грн.
Купуючи товар на суму понад 1000 грн. Доставка здійснюється безкоштовно. Увага! Підйом великогабаритних товарів здійснюється до квартири або офісу замовника безкоштовно лише за наявності справного ліфта. Інакше кур'єр доставляє товар до парадного входу або під'їзду. За бажанням доставки "до дверей" до вартості доставки додається вартість підйому на поверх!
м. Київ, вул. Верхній Вал, будинок 58/28.
Графік роботи - Пн-Сб: з 10 до 19:30, С: вихідний
🕿 (044) 230-82-60
🕿 (050) 833-43-46
3D Тур по магазину
м. Одеса, ТЦ "ЦУМ" вул. Пушкінська, 72.
Графік роботи - Пн-Сб: з 10 до 19:30, С: з 10 до 18:30
🕿 (048) 798-81-38
🕿 (063) 261-39-52
Показати на мапі
м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51.
Графік роботи - Пн-Сб: з 10 до 19:30, С: з 10 до 18:30
🕿 (048) 777-49-51
🕿 (093) 037-49-74
3D Тур по магазину
м. Одеса, пр-т Добровольського, 99А.
Графік роботи - Пн-Сб: з 10 до 19:30, С: з 10 до 18:30
🕿 (093) 474-86-91
🕿 (048) 700-28-99
3D Тур по магазину
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» є два випадки, коли Покупець може повернути Магазину куплений товар:
- товар несправний
- товар не сподобався
У другий випадок товар підлягає поверненню, якщо він був у використанні, тобто. є новим (ідеальний стан, збережені усі захисні плівки, упаковка, документи) та з дня придбання пройшло не більше 14 днів.
Налокітники: на чому будується вибір
Спортивне екіпірування стає різноманітнішою і за стилем, і за призначенням. Якщо ще не так давно ніхто не уявляв, що таке налокітники, сьогодні вони стали частиною форми, в якій тренуються і виступають практично всі спортсмени, починаючи від важкоатлетів.
Що собою являють налокітники
Сама назва атрибута вказує, яка на нього покладається функція. Під час тренувань і на спортивній арені ніхто не застрахований від травми, а налокітники спортивні - це захист ліктьового суглоба, який є одним з найбільш вразливих місць. Саме сюди доводиться велика частина навантаження, а травмований лікоть викликає постійну гостру біль навіть при обережному русі.
Налокітники для спорту, за своєю суттю, ортопедичне виріб. З їх допомогою фіксуються м'язи і зв'язки. Амплітуда рухів зменшується, але не обмежується зовсім: суглоб розвантажується, і травма не посилюється. Ефективність використання ліктьового бандажа або налокотника підвищується, якщо він може захоплювати верх передпліччя, тим самим, посилюючи фіксацію.
Ще один позитивний аспект, яким володіє налокітники - зігріваючий ефект і одночасно легкий масаж. Це сприяє збільшенню обміну речовин, кровообіг теж активізується, що, в підсумку, прискорює відновлення травмованого ділянки руки.
Такий широкий спектр можливостей налокітники визначає їх затребуваність і для спорту, і для звичайного життя, якщо лікоть травмований.
Широкий асортимент налокітники
Комплектуючи одяг для спортсменів, команди і клуби не беруть до уваги і цю частину екіпіровки: купити налокітники - одна зі статей витрат. Представлений в інтернет магазині асортимент дає можливість вибрати ті моделі, які найбільш підходять.
Відрізняючись деталями, налокітники для спорту, в основному, роблять з якісної еластичної тканини і захисної піни, яка виконує роль наповнювача. Така конструкція фіксує ліктьовий суглоб і мікшує хворобливе дотик.
У деяких моделях використовується еластичний матеріал, в якому нейлонові волокна розташовані поперек. Такий варіант:
відрізняється максимальною міцністю;
забезпечує максимальну фіксацію;
не дає виробу скручуватися.
В такому налокітники для спорту пом'якшуються больові відчуття, рухливість суглоба не порушується ні під час тренувань, ні на змаганнях. Конструкція моделі забезпечує необхідну свободу рухів під час занять бойовими мистецтвами. Якщо це модель від ELBOW SUPPORT PRO, то її еластичність дозволяє індивідуально підганяти налокотник на руці - тут передбачена його регулювання. Що стосується якісної еластичності матеріалу, її забезпечує склад: нейлон 55%, каучук 35% і 10% поліестеру. Якщо брати до уваги вартість налокотника, його ціна прийнятна.
Роль підлокітників в спорті
Бойові мистецтва - не тільки видовищний, але ще і травмонебезпечний вид спорту. Якщо тренер в процесі навчання спортсмена показує не тільки прийоми, але і те, як від них можна ухилитися, не порушуючи правил, то командний доктор тримає в полі зору фізичну форму. Завдання лікаря - максимально забезпечити безпеку, а в разі отримання травми знеболити спортсмена. Правда, набагато краще використовувати спеціальну екіпіровку, щоб уникнути виникнення проблем. Можна не сумніватися, що налокітники - ідея медиків і тренерів, втілити яку взялися конструктори і дизайнери. Сьогодні замість відслужили своє еластичних бинтів спортсмен одягає ліктьовий бандаж або налокітники спортивні, купити які в Україні - не проблема. Це можна зробити тут, на сайті інтернет-магазину ФітнесМаркет.
У таких налокітниках сьогодні можна побачити тих, хто займається:
веслуванням;
тенісом;
важкою атлетикою;
спортивною гімнастикою.
Якщо говорити про теніс, у спортсменів цієї категорії є професійне захворювання - «лікоть тенісиста», тобто епікондиліт. Найбільш часто тенісист травмує лікоть, а запобігти травмі допоможе налокітники, який зафіксує суглоб.
У ситуації, коли під час змагань спортсмени стикаються один з одним, рідко вдається уникнути падіння, причому, найчастіше, забій доводиться на лікоть. Ось тут налокітники просто необхідний: він реально протистоїть вивихів суглоба і гематом.
Додатковий ефект від налокотника-здатність зняти навантаження і тиск на кістку в процесі тренування і змагань.
Використання налокотника, на виготовлення якого йде м'який еластичний матеріал високої якості, виключає роздратування і не викликає потертості на тілі. Налокітники для деяких видів спорту виробляють більш міцними.
При виборі спортивного налокотника важливий його розмір. Не слід використовувати жорсткий і не відповідає обсягу налокітники. Це загрожує не тільки скутість рухів, але може також викликати гіперемію і набряклість.
Сфера застосування налокотника не обмежується тільки спортом. Є цілий ряд професій, які вимагають в процесі роботи активного обертання ліктьового суглоба, а це додаткове навантаження і провокація болю.
Окремо слід сказати про підлокітниках, які стали обов'язковими для бодібілдерів і пауерліфтерів: для них і тренування, і змагання обов'язкові не просто в формі, але і з налокотниками.
Що стосується дизайну, треба віддати належне виробникам: ця частина екіпіровки проводиться стильною, в різних колірних і конструктивних варіантах.